| crisuucristina a întrebat:

Am inteles cand in ONE PIECE s-a luat pauza de 2 ani pentru ca toti sa se antreneze...dar nu am gasit episodu ala...imi puteti spune si mie mai exact ce episod este?big grin

Răspuns Câştigător
| MariusDk23 a răspuns:

In episodul 511 Luffy da vestea echipajului prin intermediul clopotului de la marineford si a presei iar pana la episodul 517 cand incepe noul arc sunt episoade cu ceilalti membrii pe insulele unde au fost trimisi de Kuma cum incepeau antrenamentul.

| crisuucristina explică (pentru MariusDk23):

Ai putea sa imi spui cand folosesti luffy prima data puterea aia cand ii apara dunga aia rosie pe corp? Secon nu stiu cum...

| MariusDk23 a răspuns (pentru crisuucristina):

Cand se lupta cu CP 9.