| X3N0N a întrebat:

Am un discomfort care ma enerveaza la Yahoo Messenger. Mereu cand selectez o poza pe post de avatar, niciodata nu intra toata straight face indiferent ca poza este 800 X 600 sau 1920 X 1080. Exista vreo posibilitate sa o fac sa intre toata?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Simo0Sim a răspuns:

Frate ai gresit pagina

| owidel a răspuns:

Da... avatarul are o rezolutie de maxim 160x160 tu cum vrei sa iti intre pozele alea gigantice acolo? poti sa.i micsorezi rezolutia dar daca nu tai din ea nu se va mai intelege nimic