| sweetys a întrebat:

Am vazut ceva legat de Itachi Shinden, un fel de povestea lui Itachi. Ce puteti sa imi spuneti? Chiar e pe bune? Si daca da cand o sa apara si pe la noi?

2 răspunsuri:
| ZZZZ554 a răspuns:

Deja a parut.
daca dai cu 5-6 episoade inapoi din Naruto Shippuden vei gasi povestea lui Itachi cand era in satul Frunzei.

| sweetys explică (pentru ZZZZ554):

Stiu. Dar in Itachi shinden Itachi povesteste ca de fapt nu Tobi o omoara pe Izumi. Aceasta este omorata de Itachi care isi spune ca daca reuseste sa o omoare cu restul satului va fi usor. O prinde intr.un vis in care ei doi se casatoresc au copii, iar ea o sa moara de batranete in momentul in care Itachi o omoara. Am citit pe un site in spaniola dar nu il mai gasesc ca sa vad daca apare sau ce au mai postat in legatura cu aceasta poveste