| assasin97 a întrebat:

Am vazut toate ep cu detectiv conan si stiu ca sunt si alte episoade asa ca intrebarea mea e cum sa le vad pe alea noi a si sa fi traduse in romana

Răspuns Câştigător
| vlady434 a răspuns:

Salut! Eu sunt traducatorul unui fansub, si am inceput vara trecuta sa traduc acest anime. Am tradus 78 de ep, dar vreau sa fac 100, ca sa aiba lumea la ce se uita.Este un anime super, care iti da de gandit in fiecare episod. Sper sa reusesc sa le postez pe toate 100 in vara.
Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Sunt pana acum 682 de episoade. Toate au fost subtitrate in engleza, dar daca nu le-ai gasit pe toate pe site-urile unde le-ai vazut pe celelalte in romana, s-ar putea sa nu fi fost subtitrate inca. Selectia de anime subtitrate in romana este mult mai mica.

| assasin97 explică (pentru irbis):

Vlady434 zi-mi pe ce site sa intru casa vad alea 78 de episoade treduse

| TURCUL0001 a răspuns:

Animax.ro este rezolvarea.

| NeKuLetzZz a răspuns:

Sall! si mie imi place acel desen. intra pe www.animax.ro sau alta cale... dai pe youtube