| TempestUV a întrebat:

Asta e o intrebare pentru cei care urmaresc animeul Mahouka Koukou no Rettousei sau au habar de el.Eu una nu inteleg ceva. Miyuki si Tatsuya sunt frati, sunt in acelasi an la liceu dar nu au precizat daca sunt gemeni.Inseamna ca sunt din mame diferite? Va rog sa ma lamuriti.Dau funda

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Nu sunt gemeni, diferenta este de o luna. Si nu au mame diferite, mama lor se numeste Miya, sora geamana a conducatoarei clanului Yotsuba Maya. Iar tatal, Tatsurou, s-a remaritat dupa moartea mamei lor. Dar nu s-a adus in discutie in anime, ci doar in nuvela, despre mama adoptiva.

1 răspuns:
| Mirunikuuu a răspuns:

Chiar tu ai spus-o. NU au precizat daca sunt gemeni. Deci exista posibilitatea sa fie gemeni sau... Cine stie.
Dar eu nu cred ca sunt din mame diferite.
Funda?