| IrinaDelia a întrebat:

Auziti, am si eu nevoie de o farsa, deci prietena me acea mai buna m-a sunat si mi-a zis ca vrea sa-mi faca cunostinta cu un prieten de-al ei, eu eram in pijama si mam imbracat si am placat.Si cand am ajuns nu era nici un prieten, ci doar Andreaa, o alta prietena! Si vreau sa spun ca mie imi era destul de rau dar numai ca ma ruga atat de insistent m-am dus iar acum vreo sa-mi iau revansa. Dati-mi si mie va rog frumos niste farse dar cat de cat adecvate situatiei! Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

laughing cum ai auzit ca este vorba de un baiat ai sarit din pijamale ai uitat si ca iti era rau...si tot intr-o fuga ..Surprise! Ti-a facut-o big grin Acum ca sa-i intorci ''gluma''pune si tu un baiat sa o sune sa-i dea intalnire si sa o lasi sa astepte 1-2 ceasuri (in intervalul acesta el sa sune tot timpul sa spuna ca este pe drum si ca ajunge acum)...si la urma apari TU.