| mony99debby a întrebat:

Bleach, s - a terminat? Dacă, da, Ce s - a întâmplat cu orihime?. A rămas cu Ichigo?.

Că pe AnimeKage am văzut că sunt gata dar mai am ceva episoade până termin.

4 răspunsuri:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Pe tine asta te intereseaza la un anime super tare? Daca personajul principal ramane cu o fata? Chestia asta e penibila... Bleach a fost un anime tare mult mai tare decat toate seriile Naruto, sper ca se va mai face episoade.

| MariusDk23 a răspuns:

Anime-ul s-a terminat dar continua in manga poti sa o citesti aici in fiecare miercuri:http://shinobi-fansub.com/forums/bleach-manga/.

| criss7784 a răspuns:

Bleach (episoadele) s-a terminat dar poti sa urmaresti manga care apare cate un capitol in fiecare saptamana.
Anime-ul se termina cu Ichigo care il bate pe Ginjo, redevine shinigami fiindca si-a recuperat puterile, si se duce in Soul Society si ii cere genryu yamamoto sa il inmormanteze pe Ginjo in lumea celor vii. Orihime e ok dar nu e impreuna cu Ichigo sau ceva. Daca o sa te apuci de manga incepe un nou arc cu niste personaje misterioase care ar fi quincy din Hueco Mundo si vor sa atace Soul Society, ii interesant poti sa incepi sa citesti daca vrei.

| noname956 a răspuns:

Daca sunteti pasionati de bleach intrati aici! http://bleach-for-fans.forumgratuit.ro/