| anonim_4396 a întrebat:

Bon jovi, slash gans N 'roses etc sunt satanisti... sau e adevarat ca ac dc inseamna inaintea lui iisus deavolul vine? sau trupa kiss e king in satana's services?

8 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Ai gresit categoria, si nu, nu sunt satanisti...JET

| Bogdanux a răspuns:

Nu sunt.Mai documenteaza-te, dar corect.

greece12
| greece12 a răspuns:

O fi sectiunea Comics,dar foloseste-ti mintea constructiv,lasa monstrii sacri in pace!
Daca tot vrei sa sochezi, ia-te de politicieni, de exemplu!

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Băi copchile, cum *** poți să zici așa ceva?
Nu sunt sataniști mă.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Uuu, roboțelul mi-a cenzurat cuvântul -_-.

| Allix13 a răspuns:

Nu nu sunt si ai grasit categoria

| RockForever99 a răspuns:

Ma prefac ca nu vad cum ai scris...kiss da, asa am citit si eu si ac/dc nu stiu sigur

| pika a răspuns:

In primul rand draga sau dragule se scrie GUNS'n Roses si au melodii fainelove struck.in al doilea rand nu stiu daca sunt satanisti dau cativa au melodii faine:d.documenteaza'te:p