| deealor3 a întrebat:

Buna all... am si eu o intrebare. imi puteti spune toate jutsurile interzise din anime-ul Naruto va rog frumos si daca puteti sa-mi spuneti si cate ceva despre ele. dau FUNDA si Vot cine imi da cel mai rapid si bun raspuns... va rog frumos

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut. Toate detaliile despre anime-ul "Naruto"; "Naruto Shippuden" le gasesti aici:
http://naruto.wikia.com

| rapanul a răspuns:

PAI ITI spun eu un jutsu interzis de fapt doua 1:jutsul de reanimare-reinvie morii cu pretul unei vieti 2:jutsul mortii secetoase ia suflete si le mananca da te si omoara atat stiu