| robertadenisaroberta a întrebat:

Am o intrebare petru cei care au vazut anime-ul Bleach : in episodul 203 Aizen pleaca sa distruga Karakura, asta dupa ce vorbeste cu Orihime.Iar Orihime,inainte sa fie rapita din nou urma sa ii vindece lui Kenpachi ranile, Ichigo fiind si el acolo.Ei bine in episodul 204 Ichigo si ai lui sunt iar in Karacura, iar in episodul 260 (cred) sunt din nou in Hueco Mundo. Nu inteleg nimic! Se intorc in Karakura si apoi merg inapoi in Hueco Mundo sau ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Z3R0H0uR a răspuns:

Bună Roberta,

Acel episod a fost unul filler, acestea întrerupe de obicei cursul acțiunii pentru a revenii la detalii importante / uitate. Nu, nu se întorc înapoi în oraș. E doar un filler, dacă erai atentă puteai observa prezența lui Nel la începerea episodului, ceea ce e imposibil pentru Nel de a ajunge în lumea reală sub forma aceea.

Sper că te-am ajutat.