| FireLollipop사람에게 a întrebat:

care a fost cea mai amuzanta experienta din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| SpyDeck a răspuns:

A mea a fost cand am luat un manechin din depozit si am mus haine pe el si am legat pungi pline de ketchup de el si l-am aruncat de pe bloclaughing))))))) lumea sunase la politie

5 răspunsuri:
| TuningPhotoshopX a răspuns:

Dar a ta, daca tot ai inmtrebat?

| FireLollipop사람에게 explică (pentru TuningPhotoshopX):

Pai am f multe amuzante...eram la baie cu o colega si ne uita in oglinda... colega mea si-a desprins parul si a inceput sa dea din cap si cum eram eu in fata ei a dat un cap de umarul meu sa-l tina minte toata viata nu ca pe mine nu m-a durut rolling on the floor)(eh asta e doar una din cate am patit)

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

E buna!

| CloseToYou a răspuns:

Sunt una din cele mai impiedicate fiinte umane de pe planetalaughingDe aceea sunt multe momente jenante in viata mea... X_xUltima a avut loc ieri,pe holul liceului:eram cu,,fetele mele'',ne tineam de mana si radeam cand l-am vazut pe TonysmugNoi,nebunele am inceput sa vorbim si sa radem de el cand eu m-am apucat:Tony,Tony,Tony, Tony, Tony...cu voce tare.Nu stiu ce naiba am avut in cap atunci si el auzindu-si numele si-a intors capul si s-a uitat la noi.Eu incercam sa ma uit in spate,sa ma prefac ca n-am fost eu aia care s-a apucat de repetat numele lui ca o idioata, si cum erau toate usile deschise si eu mergeam cu capul intors, m-am lovit cu umarul de o usa si m-am dezechilibrat.Noroc ca erau fetele langa mine altfel m-as fi facut si mai rau de ras in fata lui.laughingP.S.I love u Tonylove strucklaughing