| mady_7279 a întrebat:

Buna care au fost cele mai amuzante intrebari pe care le.aty vazut si aty inceput sa radety pana nu v.aty mai opryt? funda;***

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| zeze a răspuns:

Am bale la gura mer-eu ce trebuie sa fac, mami si tati ma bate din cauza at-sa ca imi fac familia de ras la scoala-oala si ma bate cu lesa cainelui la funduletul meu, ie plin de semne si pute urat si tati uneori mai lesina  Si apoi mami ma da afara goala din casa ( Ce trebuie sa fac? Vorbesc serios nu mai pot trai asa!(desi imi e mila asta este ce mai mai tare)

| Denisssse a răspuns:

Cand cineva spune ceva in legatura cu tine si rade dupa tu spui " ce gluma creata, hai s`o tundem"laughing)rolling on the floor

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Zeze hai ca ai o imaginatie bogatalaughing ia da tu linkul de la intrebarea astarolling on the floor

| PureMadnesS a răspuns:

Pai tin minte ...ca cineva a intrebat laughing Daca mi se vad venele pe pennis este normal?rolling on the floorsau daca m-a sarutat cineva pe gura mi se lasa sanii laughing? Funda?big grin