| anonim_4396 a întrebat:

Buna cei cu naruto aici cand naruto s-a nascut kakasi era mic ok dar obito avea aceea varsta cu kakasi si in serial cand tobi la atacat pe nagato era cat nagato deci tobi n-are cum sa fie obito sfarsit

5 răspunsuri:
| CryssCS16 a răspuns:

Pai poate sa fie o dublura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred că ai urmărit manga.
Dacă urmăreai manga aflai ca tobi este obito. Obito a supravietuit datorită lui Madara care l-a gasit în timp ce se plimba prin tunelurile lui, şi care l-a ajutat să se refacă. Madara e Madara.Nu are nicio treabă cu Obito.Vei vedea că Madara va fi adus la viaţă prin tehnica Edo Tensei, de către Kabuto.Naruto îi sparge masca lui Tobi cu un rasengan si e Obito. Uită-te la manga şi vei afla mai multe.

| ryuu a răspuns:

Off topic.
Pune si tu semnele de punctuatie.
On topic.
Urmareste povestea din manga. Daca nu vrei sa afli tot ce se intampla, ai rabdare sa ca si povestea din anime sa ajunga la momentul culminant.winking

| birdie14 a răspuns:

Citeşte manga! Obito este rănit serios, după cum ştii a fost zdrobit de o piatră, aşa că este ajutat de către Zetsu să se recupereze:http://dailyanimeart.files.wordpress.com/......-zetsu.png

| Stella17 a răspuns:

Buna tobi este obito a fost salvat de Madara care era conectat cu firele de chacra la statuia lui 10 cozi urmareste manga incepe de la episodul 598, si manga sa citeste de la dreapta la stanga uite:

http://a-kage.info/manga/naruto-manga/