| IrinaMaria12 a întrebat:

Doresc sa fac o revista si nu stiu exact ce articole sa pun in ea. Am gasit pana acum rubrica Stiati ca... dar cam atat. Ma puteti ajuta? happy Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Teste de personalitate
*Horoscop
*Rebusuri

| Bratu_Alex_1992 a răspuns:

Depinde de ce revista vrei tu sa fie,poti avea articole din sport,stiri locale sau din afara,informatii utile gen nr telefon institutii si servicii,barfe,bancuri, integrame, anunturi, ceva din moda si tot ce vrei tu in functie de ce tip de revista optezi. Sper ca te-am ajutat, bafta cu revista!