| anelika a întrebat:

In urma cu cativa ani am vazut un anime, dar din pacate nu mai stiu cum se numea...Incepea astfel: O fata era in masina cu tatal ei. Din cauza unui atac masina este distrusa iar fata este singura care scapa cu viata. Un tip o ia din acel loc (fara voia ei, as putea spune), si astfel ajunge sa fie pazita in mod constant de un fel de organizatie. Cel care este trimis sa fie permanent langa ea este chiar tipul de mai sus.Cine imi poate spune numele anime-ului primeste funda

1 răspuns:
| xD3nnysX a răspuns:

Citeste asta cu mana pe mouse si luni vei fi sarutat | a si vei avea noroc. Daca nu pui asta in 20 de comm mama ta va murii.O fata nu a crezut si in 365 de zile mama ei a murit.Si eu am citit_o de la cineva si trebuie sa o fac.