| DeeaDLove12 a întrebat:

Buna ma pregatesc in forta de 1 Aprilie am pregatit o lista cu 31 de farse usor de facut imi puteti sa imi mai recomandati si voi?

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Incearca sa faci in photoshop o modificare a masinii tatalui tau cum ca ar fi lovita sau cum ca ar avea pana

| DeeaDLove12 explică (pentru RB26DETT):

Nu am photoshop

| RB26DETT a răspuns (pentru DeeaDLove12):

Descarca-ti ( da s-ar putea sa nu stii sa il folosesti straight face

| jupiter530 a răspuns:

Sunati colegii cu nr necunoscut si intreabai daca le merge frigiderul daca raspund k da spune-le,, prindetil'' sau k sunt fericitul castigator al unui mare pumn in fata