| TobyUchiha a întrebat:

Buna!
Rog fanii Naruto sa raspunda la aceaste intrebari.
De ce persanaj va place si de ce?
Cum ati vrea voi sa fie Naruto?
Si ce e mai important pentru voi iubirea fata de lume sau iubirea fata de fratele tau? Astept raspunsuri serioase!
Dau funda la cel mai original si cel mai misto raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Emma2Laura1 a răspuns:

Hei! Personajele mele preferate sunt Shikamaru si Itachi. imi place Shikamaru pentru ca este un personaj inteligent si stie sa isi asume riscurile lucrurior pe care le face. Imi place Itachi pentru ca singurul lucru de care i-a pasat a fost fratele sau mai mic, chiar si cu toata ura satului si probabil cel mai greu cu ura fratelui sau mai mic, a incercat sa treaca peste si sa il faca mai puternic. Naruto ar putea fi un pic mai inteligent, in rest este perfect. Iar ultima intrebare mi se pare si cea mai grea deoarece ai putea fi urat, huiduit, marginalizat insa sa ai iubirea familiei sau sa fi urat de catre familie ceea ce este extrem de dureros si sa obtinem ceea ce noi toti vrem insa de fapt nu avem nevoie, cei din jurul tau sa te recunoasca ca un egal. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Sєвα a răspuns:

1.In general. Obito, Sasuke, Nagato, Orochimaru.

Q: De ce imi plac ei?
A: Simplu, ei au fost personaje negative, dar in final au realizat ce e bine si ce e rau.
2.Cat despre Naruto, daca te referi la anime, ar putea fi putin mai multa actiune, dar nu-i bai, e bun cum e. Iar daca te referi la Naruto (MC), e bun cum e si el.

3.Ambele sunt importante dar, iubirea celor apropriati *frate/sora/tata/mama/pisica/oaie/prieteni etc* e mai importanta *in cazul meu*