| ćůρĸåćåĸę a întrebat:

Se apropie 1 apriliehappy, si nu stiu ce farse sa fac... Aveti ideeeei? Multumesc si Fundaa`!

Răspuns Câştigător
| perenasop a răspuns:

Pt. famile:Schimbă sarea cu zahărul, Furiseaza-te in camera parintilor si pune alarma mult mai devreme decatse trezesc ei de obicei. Dimineata urmatoare vor avea o surpriza! Farse La Telefontongueentru aceasta farsa ai nevoie de doua telefoane.
Apeleaza cu numar ascuns doua persoane, apropie telefoanele si lasa-i pe cei doi sa vorbeasca intre ei.
Fiecare va pretinde ca celalalt l-a apelat.Ascunde telefonul cuiva intr-un loc unde nu il va gasi prea usor, apeleaza-l si distreaza-te pe baza faptului ca nu il gaseste! Suni pe cineva, eventual cu numar privat:
-Cu Ionut va rog.
O sa spuna ca nu e niciun Ionut si inchizi.
Dupa 5 minute iar:
-Cu Ionut va rog. El o sa repete, probabil mai nervos.
Dupa inca ceva timp pui pe altcineva sa sune si sa spuna:
-Sunt Ionut, m-a cautat cineva? Sper ca iti vor fii de folos.Eu le-am conceput si le-am și testat. Funda plss

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti tâmpită? Te întreb sincer: eşti cu adevărat tâmpită?
Caută tu pe GOAGĂL idei de farse de 1 aprilie. Găseşti cu miile.
Caută pe Goagăl întrebări pe TPU de acest gen: o să găseşti cu milioanele!

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Idem WTC si NU cred ca categoria COMICS e pentru asta ma! Voi ma faceti sa indebunesc vorbesc serios!

| aname a răspuns:

Ia o solnita pune scoci pe gaurile ei si nu va mai curge sare