| MaryAlexia a întrebat:

Buna stiti daca Shinichi din Detectiv Conan isi revine la normal(urmaresc seria, sunt pe la episodul 200 si ceva si m-am cam plictisit ). Rezolva Shinichi(Conan) cazul cu cei 2 barbati in negru Vodka si Gin? Isi revine definitiv la forma initiala(permanent)?

2 răspunsuri:
| Barb0Senpai a răspuns:

Nu mai cere spoilere! O sa vezi ca e o parte mai plictisitoare dar dupa aceea se face foarte smecher. Continua sa te uiti si nu o sa regreti!

| Ebial a răspuns:

Vodka si Gin? Haha..esti in urma rau. Uite ce'ti recomand...anime'ul asta e greu de urmarit daca nu esti fan inrait asa ca ai aici o lista cu episoade Canon (care cuprind idei si descoperiri despre barbatii in negru) http://www.animefillerlist.com/shows/detective-conan Inca nu s-a terminat deci nimic din ceea ce ai cerut s-a descoperit. In schimb, Gin si Vodka sunt doar caractere minore..pe langa cate se vor intampla xD