| Redhead6 a întrebat:

am auzit de un anime cu o fata care se razbuna pe fostul ei iubit. stie cineva cum se numeste?

5 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Sigur e School Days. laughing Are un final monumental.hee hee

| neca a răspuns:

In school days stiu ca se razbuna la sfarsit, dar nu cred ca merita sa te uiti la un anime asa groaznic numai pentru sfarsitul ala glorios

| Kirito21 a răspuns:

Skip Beat. Nu te sfatuiesc sa te uiti la School Day este o pierdere totala de timp.

| AiEnma97 a răspuns:

Cred ca te referi la Skip Beat. Dar daca vrei sa te apuci de el, citeste manga mai bine pentru ca anime-ul are doar 20 de episoade si nu se termina acolo unde ar trebui sa se termine povestea (te lasa in aer). Oricum, mie mi-a placut foarte mult.