| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Am vazut ca de curand a aparut pe un site Kamisama Hajimemashita ova 1.La sfarsitu episodului apare un barbat care zice cal va face pe tomoe sasi aminteasca cum era el in trecut(cam pare neterminat ca si cum ar mai urma ep).De asta ma intrebam daca cumva mai apare si alte ova sau un al doile sezon. Cine imi raspunde la intrebare ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Si eu cred ca va fi un al doilea sezon! Ova nu are cum sa fie pentru ca a pus deja doua episoade intr-unul singur, si numai 2 trebuiau sa fie.

4 răspunsuri:
| Ancuツ a răspuns:

Da o sa fie sezonul 2 se traduce in ianurie 2015