| Gusky9 a întrebat:

Am venit si cu a doua parte a primului meu comic!
Va place?
Sa fac si partea 3?
http://i.imgur.com/Q7EG2.jpg? 1

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh ce ma roade curiozitatea cand apare 3

7 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

E de căcat.
2 mici sfaturi:
Atunci când scrii o replică nu mai pune " laughing " îi ia tot amuzamentul (bine, în cazul ăsta oricum nu-l are), e ca şi cum ne-ai face semn să râdem la ea.
Şi al doilea sfat, nu-l mai face pe părţi; sau dacă-l faci, încearcă să- faci să se termine într-un oarecare suspans...
Oricum, per mare it's a no.

| Gusky9 explică (pentru MalleusMaleficarum):

Da exemplu de relpica in care am folosit "laughing".

| Gusky9 explică (pentru MalleusMaleficarum):

Si daca ai un comic mai bun da-ne linkul sa voteze utilizatorii!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Când ai scris "În memoria lui Gogu...laughing"
Şi când făceam eu comics şi desene tu nici nu ştiai de TPU flatulenţă eşuată.

| Gusky9 explică:

Da...Vei afla in partea 3... Dar iti place?

| DarkDrugz a răspuns:

Ma intereseaza sa vad unde vecinu laughing (pun pariu ca e in pat cu justin biber unu peste altu laughing )

| Gusky9 explică (pentru DarkDrugz):

Ai vazut partea 1?