| Aide a întrebat:

as vrea si eu niste comicuri. la cele mai multe si mai bune dau funda!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Aide explică:

Comicuri stil imgur

| Aide explică:

Hei dexstaro mai da-mi odata adresa pentru partea a 6 din TPU The Movie de Cretaker si funda este a ta. nu merge sa o vad (partea a 6)

| Aide explică:

Este super tare

| dement0r a răspuns:

Bula viseaza cifra 7.Se trezeste.Se uita la ceas 7:07.Se uita in calendar 07.07.2007.Hotarat ca e un semn ia autobuzul 77 si pleaca spre hipodrom. Ajuns acolo pariaza 7777 de dolari pe calul cu numarul 7 din cursa a saptea.Calul iese al saptelea.

I:Cum se numesc vanturile tiganilor?
R:RomGaz