| SooJin a întrebat:

Azi e ziua mea! Ce cadou imi dati?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna happy! Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim! La Multi Ani! kiss
Am aruncat o privire profilului tau si imi plac raspunsurile kiss! Ajuti Faorte Mult Aceaasta Comunitate love struck! Chiar daca esti mai noua pe acest sitewinking.
Raspunde la una din intrebarile mele si o sa iti ofer de ziua ta o... FUNDA!
Ai Vreabatting eyelashes?
Numai Bine love struck!
Si La Multi Anii love struck!
Funda puppy dog eyes?

17 răspunsuri:
| 7DaysCuPortocale a răspuns:

O guma La multi ani! [majuscule]

| Gumiţă a răspuns:

O gumăhappy... spor la ronţait!laughing

| Francesca17 a răspuns:

Iti Multumesc Pentru Funda love struck! Iti voi da si eu acum caut sa vad daca ai raspuns la una din intrebarile melewinking.Te pwwp kiss!
Mai Vorbim kiss!

| Francesca17 a răspuns:

Multumesc Pentru Funda love struck! Iti voi da si eu acum caut sa vad daca ai raspuns la una din intrebarile melewinking.Te pwwp kiss!
Mai Vorbim kiss!

| SooJin explică:

Mersi mult pentru urare la toti!

| SooJin explică:

Mersi,dar nu primesc 2 flori. FetitaCUPiscoturile zici mai bine 3 flori?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

2 flori si o lumanare

| Fineness a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QMf04ubvEhY
La multi anisori!:-*;;):x

| Marijuana a răspuns:

La multi ani si un pupic uite asa :*!

| JasonMcCann a răspuns:

La multi ani! Sa fii fericita, si sa ai tot ce iti doresti! Si in special multa sanatate! Eu zic ca asta conteaza cel mai mult.

| Damii a răspuns:

Buna! La multi ani! Multa sanatate si bucurie!

| Kirby a răspuns:

La multi ani.Iti dau cadou o floare de hartie.

| R11 a răspuns:

La mutli ani! azi iti dau fundita tie daca rasp la o intreabre de amea care nu a primit fundita :*

| Pancakes a răspuns:

Am sa-ti daruiesc...

O clatita!

| Hakurai a răspuns:

O perversa.