| copiludepresiv97 a întrebat:

care ar fi craciunul vostru preferat? Unde la'ti face? Sau cu cine? Dau fuda la cel mai amuzant raspunslaughing

5 răspunsuri:
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Cu bunica Nana in beciul casei bantuite

| DiamondShine a răspuns:

Ca sa simti ca e craciunul, i-ti trebuie zapada in primul rand! deci, uita-te cum e vremea la tine in oras pe 24-25 decembrie,vezi daca ninge, daca nu, ia-ti familia si prietenii si mutati-va pentru 2-3 zile la munte.Da-te cu sania,schiaza,joaca-te cu zapada,fa pomul de craciun,asteapta-l pe mos,bea,mananca,distreaza-te ca o viata ai! e ceva mai costisitor in afara orasului, dar crede-ma, se merita!

| TatSergiu a răspuns:

Du-te în beci la nenea Ionică și taieți **** jos big grin, cu cine? cu Șobo
, doar unul poate fi craciunul preferatwinking

| adorciocolata a răspuns:

Craciunul mi l-as petrece intr-o tara indepartata (Dubai, Cuba, Hawaii)impreuna cu prietenii mei pentru ca este ceva inedit. In timp ce la noi in tara este posibil sa ninga, acolo este cald, soare si poti face plaja din plin.

| andra121 a răspuns:

Cu catelul la Polul Nord