| Eferalgan a întrebat:

Buna TPU cine stie niste anime de dragoste foarte bune gel clannad,sukitte li na y o, myself yourself... din astea dau funda A DA SI SITEUL UNDE LE POT VEDEA cel mai bun anime ia funda

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Bokura ga ita
sakurasou no pet
la cord d oro
amnesia

le poti vedea pe gogoanime

| Eferalgan explică (pentru Zoey112):

Dau funda pentru ca mi-a spus de site nu stiam de el mersi sunt foarte multe animeuri

| Zoey112 a răspuns (pentru Eferalgan):

Cu placere happy

10 răspunsuri:
| GigiMenta a răspuns:

Lovely Complex

| Turdeanul a răspuns:

Uite aici un anime foarte fain Vampire knight poti vedea mai multe pe animax. Pa Pa!

| maychanges a răspuns:

Rosario+vampire si kioshiro to towa no sora pe animekage.P.Spe animecage gasesti animeuri super

| Eferalgan explică (pentru maychanges):

Le-am vazut foarte faine

| PikaPiku a răspuns:

Recomand Kaichou wa maid sama cred ca il gasesti pe > deseneanimeonline

| Noris14 a răspuns:

Bokura ga ita
sakurasou no pet
la cord d oro
amnesia

le poti vedea pe gogoanime

| LikeABossyGirl a răspuns:

Bokura Ga Ita