| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU in ce episod se lupta cot la cot Sasuke si Itachi atunci dupa ce e inviat? Dar cand apare Minato inviat in ce episod e? Va rog sa imi spuneti episoadele si credeti ca Sasuke a inceput sa tina la Sakura dupa cum s-a uitat la ea in ochi in ep 471 parca sau 470.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Devilgrim a răspuns:

Naruto Shippuden 138 Sasuke vs Itachi când Itachi e viu.
Naruto Shippuden episode 334 Sasuke vs Itachi când e Itachi e mort.
Naruto Shippuden 366 Când apare Minato înviat.
Cred că pe atunci când era mic a început să țina la ea parcă.
Atunci când a fugit din sat Sasuke a vorbit cu Sakura.

1 răspuns:
| Novacovici_Sasa_2000 a răspuns:

Am o intrebare va rog ce episod este itachi and sasuke vs kabuto