| calinHD a întrebat:

Vreau sa intreb, oare exista vreo firma sau ceva in genu in tara care sa accepte idei de povesti, personaje si scenarii pentru benzi desenate? Deoarece eu am ideile si povestile dar sunt slab(pardon FOARTE slab la desen). Am incercat sa si scriu carti da parca nu ofera suficienta exprimare big grin. Daca cumva aveti habar de o asemenea organizatie sau ceva, si se descurca cat de cat la desenat si ofera seriozitate, va rog sa imi ziceti big grin. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Reiko a răspuns:

Is aproape 100% sigura ( cam 98% ) ca nu exista asa ceva sad Si eu sunt in aceeasi situatie ca tine dar m-am obisnuit. Acum incerc sa devin mai buna prin exersat ..chiar daca nu prea-mi iese. Am putea spera amandoi la o minune : ) Doar prin munca se poate ajunge la un rezultat satisfacator. Iti urez si tie succes si " fie sortii mereu de partea ta " ( the hunger games ) happy