| RukkyRukkya a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste animeuri gen Bokura Ga Ita sau Itazura Na Kiss... funda^^happy

Răspuns Câştigător
| airaad a răspuns:

Kaichou wa maid-sama-cel mai cunoscut anime romantic
Lovely Complex- o fata foarte inalta si un baiat foarte scund se indragostesc, e adorabil laughing
Inukami
Princess Lover
Special A
Clannad
Full Metal Panic /Full Metal fumoffu
Dn Angel
Myself Yourself
Bakemonogatari
Sankarea
Kimi ni todoke
Skip Beat
Peach girl
Rosario vampire
Kaze no Stigma
Tasogare Otome x Amnesia-Fantoma unei fete bantuie o scoala, doar un baiat o poate vedea.Ei se indragostesc si trec printr-o multime de intamplari
Romeo x Juliet-e diferita de carte
boku wa imouto ni koi o suru-are doar un episod dar merita
Spice and wolf
Sword art online-anime nou... foarte interesant recomand!
Tonari no kaibutsu kun
Koi wo Hajimemasu-cel mai superb anime/manga romantic.Din pacate are doar 2OVA, dar are manga.Eu zic sa te uiti la ova iar daca iti place sa citesti manga

Toate anime-urile astea le-am vazut eu, si toate sunt romantice, comedie si merita sa te uiti la ele
Sper ca am fost de foloshappy

| RukkyRukkya explică (pentru airaad):

Multumesc mult^^happy

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Incearca Lovely Complex love struck. Eu il adorr love struck.

| Ramona000 a răspuns:

Kimi ni todoke, Skip Beat, Peach girl