| danysasuke7 a întrebat:

Buna,vreau sa va intreb daca ati avut vise,fantezii si alte chestii cu vreun personaj dintr-un anime sau sa-ti doresti sa traiesti in lumea personajuli respectiv, dati exemple si explicati pas cu pas

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Am avut vise cu personaje din anime şi manga, dar asta este şi normal, având în vedere la câte vizionez şi citesc. După ce mă uitam la Naruto, obişnuiam să am diferite vise în care îmi imaginam, ce se va întâmpla în continuare sau ce mi-ar plăcea mie să se întâmple. Spre exemplu, visam lupta decisivă dintre Naruto şi Sasuke, şi cum unul dintre ei moare... dramatic vis într-adevăr! Dar tu?

3 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Odata am visat ca eram Shinigami, dar singurul lucru pe care mi-l mai amintesc e ca aveam o sabie asemanatoare lui Zangetsu.

| JuviaChan a răspuns:

De obicei cand vad un personaj tip care mi se pare ca arata bine (ma rog sunt desenati deci e greu sa nu fie perfecti) pot sa iti dau si exemple
din naruto: suigetsu si deidara
din fairy tail: gray si zancrow
si din kuroshitsuji(black butler): sebastian

| JustPaly a răspuns:

Eu visam ca eram goku teleportarile nuprea mergeau la naruto la fel soul eater soul abia imi faceam nmana coasa