| Dutzydanutzy a întrebat:

Vreau si eu un banc amuzant si nou. Fundaaalove struck!

Răspuns Câştigător
| angeliqdream a răspuns:

Sotia se pregateste sa prajeasca un ou, cand tocmai se intoarce sotul acasa si incepe sa tipe :
- Atentie! Atentie! Mai mult ulei! Avem nevoie de mai mult ulei! O sa se arda! Atentie! Intoarce-l, intoarce-l, intoarce-l! Hai! Atentie! Ai innebunit? Uleiul o sa se termine! O, Doamne Dumnezeule, sarea! Nu uita sarea!
Sotia, deja enervata la culme de tipetele sotului, il intreaba:
- De ce tipi asa? Crezi ca nu sunt in stare sa prajesc un ou?
Barbatul raspunde foarte calm :
- Asta ca sa-ti faci o idee de cum ma simt eu cand conduc masina si tu stai langa mine.

| darrio2007 a răspuns (pentru angeliqdream):

Bun bancul.Merita funda.

8 răspunsuri:
| iulicika1414 a răspuns:

La lectie un copil a cascat. caci nici nu avea cum.plictiseala pe capul lui
Profa ii spune.
-wooo ca ai sa ma inghiti...[la care elevul raspunde]
-nu te teme fa. carne de oaie nu maninc!
P.S. big grinbig grinbig grin

| βėan a răspuns:

Copil castana.
Comic=banda desenata.
Tu si toti prostii care nu stiu engleza ati poluat categoria.

| Dutzydanutzy explică (pentru βėan):

Un banc poate fi spus sau scris si ca o banda deseneta, dar fiecare cu parerea. happy

| SnowWw a răspuns:

Un roman, ajuns in Franta, isi ia "petit dejuner"-ul (cafea, croissant, paine, unt si marmelada), cand un
francez, mestecandu-si nelipsita sa guma, se aseaza langa el.
Romanul il ignora in mod vadit, dar in ciuda acestui lucru, francezul il apostrofeaza:
- Voi painea o mancati toata?
Romanul raspunde, prost dispus:
- Evident.
Francezul facand un balon cu guma:
- Noi nu. In Franta mancam doar miezul. Coaja o adunam intr-un tomberon, o reciclam, o transformam in croissant si o vindem in Romania, continua, cu o strambatura insolenta.
Romanul pastreaza tacerea.
Francezul insista:
- Voi puneti marmelada pe paine?"
Romanul:
- Evident.
Francezul, intorcand guma intre dinti si ranjind, zice:
- Noi nu. In Franta, la micul dejun, noi mancam fructe proaspete, dar punem toate cojile si ramasitele intr-un tomberon, le reciclam, facem marmelada si o vindem in Romania.
Atunci, romanul intreaba:
- Voi francezii faceti sex?
- Bine-nteles! raspunde francezul cu un zambet imens.
- Si ce faceti cu prezervativele folosite? continua sa intrebe romanul.
- Le aruncam, bine-nteles.
- Noi nu, conchide romanul. In Romania, le strangem intr-un tomberon, le reciclam, le transformam in guma de mestecat si le vindem in Franta.

| DrMaybe a răspuns (pentru SnowWw):

Cel mai frumos banc.

| CiocoLatta a răspuns:

Sună cineva la uşă. Tipu' deschide uşa. Pe preş o moarte mică, aşa de douăzeci de centimetri înălţime, cu coasă, oase, parpalac negru...

Omu':
-Vai Doamne,
... vaaaai da cu ce am gresit?

Moartea mica:
-Stai lejer, am venit după hamster. laughing)

| Tayfas a răspuns:

Un om vrea sa mearga la vecinu`lui la un kui.Vecinul lui avea un caine rau.Omul intra incetisor si fara galagie ca sa nu-l auda javra.
Deodata,apare cainele in fata lui si zice :
-Vecinul nu`i acasa! omul lesina, si dupa ce se trezeste ii zice cainelui :
-Tu nu trebuia sa latrii?
-Ba da, dar n`am vrut sa te speriu laughing