| KanekiSeGi a întrebat:

love struck
Poate cineva sa imi spuna CAND si DACA o sa apara sezoanele 2-3 pentru:
11eyes,
Shiki,
No game no life,
Infinite Stratos (sez 3),
Date a life (sez 3),
Machine-Doll wa Kizutsukanai,
Deatman Wonderland,
Angel beats.

Funda!

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

No game no life sunt 100% convins ca va avea un al 2 lea sezon in viitorul apropiat.De restul nu prea stiu ce sa zic.Machine Doll chiar a fost smecher.N-ar strica inca un sezon.11 eyes&Shiki am inteles ca s-au terminat definitiv.
Deadman Wonderland cel mai probabil nu va avea pentru ca nu a fost popular dar poti sa citesti manga.
Date a live...habar n-am cum sta treaba dar apare un film acum in august.Cat despre Angel Beats...ar fi frumos dar daca nu l-au continuat pana acum nu prea stiu ce sa zic.

1 răspuns: