| catalinaco9 a întrebat:

Bunaa! Ce noutati despre Naruto Akippuden mai aveti?

Răspuns Câştigător
| Anne250502 a răspuns:

Din cate stiu eu nu cred ca exista Akippuden. Stiu ca Naruto Shippuden se termina anul acesta. Akippuden ar trebui sa fie continuare? Poate totusi te pot ajuta cumva.

1 răspuns:
| Santoryuu a răspuns:

Nu exista Akippuden, e doar un zvon creat de fani. Naruto manga mai are putin si se termina, daca nu pana la sfarsitul anului atunci sigur in primul trimestru din 2015; implicit asta inseamna ca si Shippuden se va termina la cateva luni distanta de sfarsitul seriei manga.