| mucificatorul a întrebat:

Cand apare urmatorul episod din roboti...anuntatima repede ...primului raspuns ii dau funda numai sa fie si bun

Răspuns Câştigător
| Allex_6640 a răspuns:

Apare din 3 in 3 zile un alt epison... intra pe http://creativemonkeyz.com dai la robotzi si undeva in dreapta pagini iti apare un spatiu unde sa iti bagi adresa de mail... bag-o si vezi ca vei primi mail de fiecare data cand apare alt episod

15 răspunsuri:
| dαɴЗ a răspuns:

In fiecare vineri sau joi la ora 12:00. Joi apare la 21:00-24:00 sau chiar vineri.

| ๓ยเ a răspuns:

Iulian atunci te uiti tu de fapt e la 8-10 seara joi

| Chrristina a răspuns:

Episoadele din RObotzi apar in fiecare joi seara happy
Nicidecum din 3 in 3 zile :-s

| alex11_6611 a răspuns:

Ce retardati is aia care o zis ca apare din 3 in 3 zile, sau sambata si duminica... apare in fiecare joi la 22:30... daca nu apare la ora aceasta apare vinerea.credetima stau tot timpul pe sitetongue

P.S.: ala care o zis ca apare din trei in trei zile nu ar merita nici macar vot de STUPID, si tu i-ai dat funda laughingrolling on the floorlaughinglaughing

| andrei213 a răspuns:

Joi pe la 9 sau 10 daca nu dimneata da uh esti prost si il crezi pe ala cu 3 din 3 zile as vrea eu sa apara asa

| AlynnaOanna a răspuns:

Vineri

| mucificatorul explică:

De fapt am primit un e-mail si a spus ca daca nu aleg eu un raspuns castigator vor face ei asta.si ei au facut nu eu...si apoi nu am bagat in seama ca din 3 in 3 zile.am observat ca a zis ca ma pot abona la creative monkeyz

| BogdanPunct a răspuns:

Joi searahappy

| PamPamRawwr a răspuns:

De fapt, au anuntat pe site ca fac pauza de 2 lunisadsad deci cade faza cu din joi in joisad

| YoDjSeby a răspuns:

Apare vineri, sau joi la ora 12:00

| roxanika97 a răspuns:

In fiecare joi pe la 19.00

din cate stiu eu

| Iulian_8760 a răspuns:

In fiecare saptamana sambata sau duminica

| moxiee a răspuns:

Apare tot timpul joi, la ora 12.00 pe www.creativemonkeyz.com

| Marcus_9716 a răspuns:

Apare in fiecare joi la ora 12:00 nu il crede pe prostu ala care zice ca apare din 3 in 3 zile laughing laughing

| marcudenis a răspuns:

Apare In Fiescare Vineri Unu Nou.