| Adusca a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat vis al vostru? Cel mai tare ia FUNDA!

Răspuns Câştigător
| costellupusor a răspuns:

Pai uite eu sunt mare fan fotbal in special fan Barca.Si visam ca messi e batran s-a facut antrenor si ma vrea cu orice pret in echipa lui ca capitan.

2 răspunsuri:
| AR1373 a răspuns:

Cel mai ciudat era o pisica care era asa de draguta si apoi in vis era zgariatala ochi si vroia sa ma omaoare avea blana alb cu portocaliu m-am speriat si m-am trezit de abia m-am culcat la loc!

| Coktaill a răspuns:

Pai am avut 2 foarte naspa.primul k ma urmarea cineva cimbracat in roba neagra si eu alergam.alergam dar incet iar el ma ajungea si altul ca ma sarutam cu Sterling Knight din Starstruck (Intalnire cu un star)