| Cristian2003 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai puternica super putere? Eu cred ca este telechinezia

3 răspunsuri:
| Vandal a răspuns:

Posibil. Eu cred ca inteligenta este o putere, pe care multi nu o au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Talk no Justu laughing a lui Naruto, asta bate orice putere.

| Barb0Senpai a răspuns:

Aici sunt 100 de super puteri foarte tari, nu ma pot decide la una, deoarece fiecare are avantajele si dejavantajele ei in diferite situatii, dar oricare din aceste 100 de super puteri sunt tari!