| PisicutzaFursec a întrebat:

Care e cel mai haios lusru pe care l-ati facut pe 1 Aprilie?
Funda pentru raspunsul cel mai caraghios big grin!

Răspuns Câştigător
| Razvan94 a răspuns:

Am impodobit masina dirigintelui cu hartie igienica si am scris pe parbriz "10C" cu ketchup...am ajuns la stiri. Frumos nu? dirigintele nu s-a suparat tongue. Funda?!

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

M-am pacalit pe mine.

| SooJin a răspuns:

Eu sunt fata de nota 10.Am avut o sedinta cu parinti si urmatoarea zi am facut o lucrare falsa.Am scris,, De ce nu ai invatat?'' si am pus nota 4.Cand am ajuns acasa mi-am umezit ochii cu apa (ca sa creada mama ca am plans) si i-am aratat lucrarea.Era ft suparata.Am zis,, Mama mai am sa spun cava...pacaleala de 1 aprilie!''.A bufnit in ras! laughing laughing

| zGohan a răspuns:

Am avut in clasa un scaun rupt[un picior], si l-am pus sa arate ca sta bine si l-am pus la catedra la ora de fizica si o venit profa noastra grasa rau s-o pus pe el si o picatlaughing da partea faina e ca s-o rupt si celalt piciorlaughing.da' am luat toti 4...plus un test ca o zis c-o durut-o spatele...da o meritat ca ne-am ras binelaughing)

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Ma dusmaneam cu cineva si intamplator ne-am gandit lla aceeasi farsa(cred),dar un prieten de-al nostru a aflat, ne-a sabotat farsasi apoi ne-a facut la amandoi farsa care noi trebuia sa ne-o schimbam. De atunci eu si,, dusmanul meu'' am devenit cei mai buni prieteni.

| LoveBIEBER a răspuns:

Justin Bieber face cele mai frumoase farse şi amuzante.