| Emma198 a întrebat:

Care e ordinea pentru Love Live? Am vazut ca-s multe si nu stiu cu care sa incep.

Răspuns Câştigător
| LuluOneMillion a răspuns:

Love Live! School Idol Project > Love Live! School Idol Project 2nd Season > Love Live! The School Idol Movie. Aceasta este ordinea la prima versiune, are si multe side story, speciale si ova, sau recap.
Mai de curand a doua versiune a aparut: Love Live! Sunshine! care o poti vedea mai bine dupa.

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Te uiti cand au aparut, iti dai seama dupa data aparitiei, cele mai recente sunt cele pe care le vezi ultimele.