| Scherlit a întrebat:

Care este cea mai tare farsa ce poate fi facuta intr-o excursie (colegii nevinovati trebuie sa supravietuiasca)

5 răspunsuri:
| AngelOfNight a răspuns:

Pai daca dormiti faza cu ceva pus in palma(gen frisca sau pasta de dinti) si apoi gadilat la nas (daca vrei sa supravietuiasca)
Sau farse cu gandaci bune de facut la fetele sperioase
Sau tot cand doarme cineva sa-i udati pantalonii si sa ziceti ca a facut pe el/ea in somn

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Păăii...Îţi iei o mască urâtă răăuu de toot şi în timpul nopţii te furişezi în cameră la fete şi : BAU! Mie mi-a mers! laughing De fapt n-a fost greu pentru că sunt fată, doar mi-am pus masca pe faţă tongue. Baftăă!

| ana9060 a răspuns:

Sa le pui serpi de apa sau broaste in pantaloni si sa le lipesti foi cu ''loveste-ma in fund''

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Încearcă să îţi pui nişte frişcă în palmă,şi să te furişezi în camera unuia care doarme, şi să-i faci un facepalm cu frişcă.Să pui pastă de dinţi pe clanţă sau pe colacul de la WC, să le pui pişat în sticla cu bere/apă/suc.

| allynutsa a răspuns:

Sa le furi incaltamintea.(adidasi de preferat) si sa le legi sireturile cu alta pereche de model (si stapan) diferit.o sa dureze ceva pana si le gasesc.