| Cristian2003 a întrebat:

Care este mai puternic dintre Jirobo Kidomaru Tayuya Sakon si Ukon si Kimimaro? Dau funda celu-i/cele-i care imi spune toate abilitatile fiecaruia si imi spune cine e mai puternic

Răspuns Câştigător
| Deriol a răspuns:

Evident cum a spus si cineva mai sus cel mai puternic este Kimimaro Kaguya ce detine Shikotsumyaku, un kekkei genkai ce se bazeaza pe manipularea oaselor din corp, este o tehnica foarte avansata care combinata cu semnul blestemat il face foarte puternic, iar al doilea cel mai puternic este Sakon si Ukon, asta a zis-o si Orochimaru.

1 răspuns:
| tudord95 a răspuns:

Cel mai puternic este Kimimaro :)
Aici ai o lista si cu imagini cu puterile lor din jocul Naruto arena: http://www.naruto-boards.com/885693/full-cha
Imaginile sunt mai jos. Fundita?