| anonim_4396 a întrebat:

Care moment romantic din nini va place cel mai mult? Dati mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

Cand se saruta nini cu thomas happy, e asa dragut, pana cand apare starcul ala(celina)! E asa frumos...deabia astept sa mai vad odata ultimul episod cand se casatoresc.
P.S.Imi pare rau sa iti spun dar intrebarea asta trebuia postata la Filme Si Seriale nu la Comics,data viitoare fii mai atenta la categorie,nu de alta, da o sa te injura niste trolli deparca ei ar fi perfecti, si nau gresit niciodata
te pup happy

5 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Cel mai romantin moment e acela in care Thomas afla ca Nini e Nicolas dar o iarta si se casatoresc...Ce detalii vrei? Intreab-o pe Nini laughing

| Dash a răspuns:

Mie imi place partea in care Nini se sinucude!

| Cosmin3D a răspuns:

Idem @Dash
M-a scos din minti sora mea cristina cu prostia aia de Nini XP

| xNirvana a răspuns:

@Dash respect, frate laughing.

| EvangelineDS a răspuns:

Nu crezi ca ai gresit IAR categoria?