| Laviy a întrebat:

Care se uita la RObotzi?laughingrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| CrowUp a răspuns:

Da,eu si cu pretenumeu facem ravagii in pauze.
Avem propriu nostru miniclip real.
Deci ar fi

Unu vine si face ''tnnananananana nanananan si canta muzica''
Api,eu is MO,si alalalt e foca.
-Ce faci foca?
-Da bine mo uite.
-Foca,cei aia din labuta ta mecanicozoisca de prinde tot ce iese-n cale?
-Pai,am gasit si eu un laptop,cu un ipad,si...
-Si,VREAU SA INCERC.
-Nu,ca tu le termini,si le bei,ca sucu fanta.
-Nui adevarat! Căs lobotel cuminte!
-Nu!
-Te rog,cu ochisori de vulpe!
-Ca le iei si nu mi le mai dai,hot anonim ce esti.
-Ba nu,ca pomit! JUR PE OUA DE PUI,ca nu le iau.
-Sigur? Sincer? Mai sincer ca si Basescu?
-Mai sincer ca Elena Udrea,ca Basescu,minte mereu.
-No bine,da numa ipadu.
-Te log dulce ca o tasta de pc.
-No iale pe amandoua.
*Ii da plaptopu si ipadu*
-Ha,muhaha,aastea nu le mai primesti.
-Da dc?
-Conventia de CALCULATOARE SI IPADURI! NU SE RETURNEAZA!
-Vezi ma, cap de gay, ca tot eu pierd.

14 răspunsuri:
| Holyman a răspuns:

Si eu ma uit nu ratez nici un episod si pentru cei care nu stiu
apisoadele apar numai joi de la orele 8 9 10 11 12 in sus peste aceste ore este postat episodul pe www.creativemonkeyz.com sau pe youtube.Nu este replica mea preferata dar imi place cand zice la episodul, Pascal':Jos hainutele sa vad bilutele! Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Jello a răspuns:

Dap!

| shanela a răspuns:

Yoooooooo

| andrea_2949 a răspuns:

Eu ep meu pref e gin. Gin =Gold fish, invizibil, normal funda?

| AnaBejenaru a răspuns:

In fiecare saptamanalaughingsunt marfa

| Villy0po a răspuns:

Si eu ma uit"am propriul meu stol de lupta, stilul futai" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io

| remusbb a răspuns:

TOTI ne uitam

| addapaupsiktau a răspuns:

Eu ma uit big grinbig grin: si episodul meu preferat este cel cu pufoshenia si cel cu pastele si replica mea favorita este
: Caca un ou ...Caca doua oua
si mai e si cea :
cu poc o maslina poc o basina...

te-am pupat :*

| Cosmin_5281 a răspuns:

Eu ma uit. Deci is criminali laughing preferata mea replica este,, Ce satana e mega mucul asta" laughing

| frumuselu90 a răspuns:

Si eu ma uit sant bestiali, dar nu am o replica favorita fiind ca una mi se pare mai traznita decat cealalta rolling on the floor

| Cioco97 a răspuns:

Eu si e tare amuzant rolling on the floor rolling on the floor

| Choppy a răspuns:

Eu ma uitlaughing imi plac foarte multlaughing am primit si un tricou cu ei de la niste colegilaughing:Xtongue