| Mihaita23 a întrebat:

Cati ani are cel mai batran om din lume ?

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Buna... 135 ani
http://stirileprotv.ro/......-lume.html

7 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pai cam 90, dupa 90 s-au sinucis toti, fara erectie si femei, ce rost mai are...

| Lory_1630 a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Strabunica mea are 93, deci nu s-a sinucis.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Lory_1630):

...You didn't get it, did you? *facepalm*

| Autumnfeelings a răspuns:

115 ani - o femeie din USA
114 ani- un barbat din Japonia

| princessmary155 a răspuns:

145 de ani

| GreenHouseEnquieries a răspuns:

Conform arhivelor mai multor publicatii de prestigiu, printre care Time Magazine si New York Times, Li Ching-Yuen, un barbat din China care a decedat in 1933, ar fi trait pana la fabuloasa varsta de 256 ani, timp in care si-a ingropat 23 de sotii si a avut 180 de urmasi.

| MartinLutherKing a răspuns:

Trandafiria crezi tu ca exista de 145 sau ai luat intrebarea om bataie de joc?