| Nightcore4Team a întrebat:

Ce ati face daca ati fi voi toti magicieni si super puteri magice sa faceti ce doriti?

Răspuns Câştigător
| DrinkPink a răspuns:

Pai as face sa dispara toate scolile apoi in locul lor sa apara magazine cu dulciuri si jucarii, etc.iar pe profesori i-as face servitorii nostri, apoi te-as vraji pe tine sa-mi dai funda!

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

M-as teleporta la gaystin gayber si l-as tortura pana ar murirolling on the floor

| Cristy990 a răspuns:

Eu te-as dezintegra pe tine si pe toti ceilalti copii redusi mintali care pun cele mai tampite intrebari pe TPU.Si dupa as viola o blondawinking

| Simpluuu a răspuns:

As face intr-un fel sa fiu fericita dar stiu ca asta nu se va intampla niciodata.in rest as vrea ca toate visurile frumoase sa se indeplineasca.

| JustDeedee a răspuns:

Nu stiu pe moment, dar cand imi vin ideeile iti spun laughing

| virusxxx112 a răspuns:

As **** toate fetele frumoase.

| sebinistor a răspuns:

Eu as creia o lume de magicieni si as fi regele lor