| 1234567_7921 a întrebat:

Ce boala zicea CeCE ca are intr. un episod din Shake it up?

Răspuns Câştigător
| colouryourownworld a răspuns:

Baaa fratilor! e diSlexie.adica, cum a sp miley pe juma: nu invata la fel de bine, nu se poate concentra! e un defect din nastere.n-ati fost niciodata la olimpiada de biologie?laughing si dislexia se manifesta si la altele, nu doar la scris sau invatat.

5 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Boala ei se numeste dislexia [ dislexic/a ]

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Are dixlexie adica invata mai greu si are nevoie de cineva experimentat sa ii predea. Fundaa?

| lawynutza a răspuns:

Cece este dixlexica
Dislexia = tulburare de citire (citire lentă, cu greşeli, dificultăţi în înţelegerea textului citit)

| Stefanjust4fun a răspuns:

Zicea ca are DIXLEXIE(adica e dixlexica)
dai fundita?:X

| colouryourownworld a răspuns:

Imi dai funda?:d mi-am facut temele