| DonHunter a întrebat:

Ce credeti despre utilizatorii cu intrebari stupide de ex: "M-am masturbat cu o banana, pot ramane insarcinata?" Si tot asa... Cel mai haios raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| cobritsA a răspuns:

Sti,m-am gandit si eu ce m-am gandit despre copii astia penibili
Si am ajuns la concluzia ca parintii sunt de vina.
Probabil au auzit si ei prin casa, copil de 11 ani va dati seama ca nu stie ce inseamna.
Mai de mult am vazut o ''intrebare'':sunt foarte dotat,arat bine caut cu cine sa fac sex,sani foarte mari,forme apetisante.
Deci copii din ziua de azi nu mai aici le e gandul.
Fetitele,daca le baga unu mai mare manuta in chilotei,cred ca o iubesc si vin la noi cu intrebarehappy
Viata ii cam f*** pe toti.
Ori ei sunt prosti mereu,ori in acea zi este o ocazie speciala.
Mai ajunge sa intrebe cineva:mi-a spart iubitu dintii,mi-a zis ca nu stie cum sa faca sa arat mai bine, credeti ca ma iubeste cu adevarat?
Daca ai gandi si ei inainte sa posteze asemenea tampenii cred ca li se va imprastia creierul, atunci dovadalaughing
Zi buna!

8 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Mereu plâng. Ori de milă, ori de hohote de râs.

| Deleb a răspuns:

Sunt trolleri, sper ca stii ce sunt, oricum e amuzant sa-ti bati joc de ei.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Deleb):

Trolli*.

| Deleb a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Nu toti suntem perfecti.

| cobritsA a răspuns:

Mai sunt si copii,care fac pe prostii intr-un fel si asteapta raspunsuri de la noi,dar de acum nu stiu cine le va da.
Internetul i-a zapacit de tot pe unii copii, din ziua de azi!
Nu stiu de unde le vine unora atatea idiotenii prin cap, in loc sa se puna pa carte ca vad bine ce se intampla in ziua de azi.Trebuie sa ai un loc de munca ca sa ai un trai bun.
Nu stiu ce se intampla cu ei,am ajuns in culmea disperarii,chiar nu ii mai suport!
Asta este,nu toti suntem perfecti,sa facem performanta de a gandi inainte sa aruncam niste vorbe in vant, care mai tarziu o sa le regretam
Ignora-i, nu le mai da raspunsuri! Asa se vor plictisi la un moment dat.
Zi buna!

| Pawesome a răspuns:

SUn copii cazuti in cap.Nai ce sa le faci, cand sunt mici au boala idioteniei

| mfbluu a răspuns:

Mda alea sunt persoane care nu au viata sociabila adica stau inchisi in camere fiind labari tristi si apoi scriu pe TPU anumite chestii care dupa parerea lor sunt amuzante dar in realitate sunt penibile : ) asa ca na. trebuie sa fim puternici si sa nu cedam nervos ca na o sa ne invadeze...

| totypentruunu a răspuns:

Eu cred ca nu discuta indeajuns cu parintii si nu neaparat numai cu ei. Ar trebui sa se informeze si ei inainte de a face un pas asa important. Parerea mea!