| tutunea27 a întrebat:

Ce este important pentru TPU in prezent si in viitor?

Răspuns Câştigător
| Reiko a răspuns:

Este important sa ajutam oamenii care pun intrebari si sa fim ajutati. Imi place TPU. Aici se gasesc raspunsurile pentru orice intrebari si este foarte folositor. In prezent si in viitor este important ca siteul asta sa ramana neschimbat si sa aiba cat mai multi utilizatori.

1 răspuns:
| īƶƶū a răspuns:

Cel mai important este sa raspunzi la multe intrebari ca sa primesti fundite. Daca ai mai multe fundite poti deveni senior, adica expert TPU. Funda?