| TrollingFace a întrebat:

Ce inseamna trolling o persoana troll? si ce inseamna caterinca?

5 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Si ma gandesc ca ti-ai pus poza din nestiinta?

Răspuns utilizator avertizat
| lalalalallll a răspuns:

Trolling=(aici) când un copil plictisit face un cont fals pentru a-și bate joc de ceilalți utilizatori...''întregi la minte'' ca să zic așa;

Pe scurt: trolling-> a face un cont fals și stupid;

troll= copil prost, plictisit, care nu are ce face, care îți bate joc de ceilalți.

Pe scurt: troll-> copil tâmpit.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Caterinca=smecherie

| totastept a răspuns:

Caterincă, caterinci s. f. 1. cursă, capcană. 2. zgomot, gălăgie. 3. scandal; ceartă. 4. (inrl.) vorbe neserioase prin care interlocutorul este ironizat fără să-și dea seama.