| TempestUV a întrebat:

Ce parere aveti despre animeul Ano Natsu de Matteru? Ar merita un sezon 2? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! Este un anime placut. Nu cred ca este nevoie de un intreg sezon 2, dupa parerea mea ar deveni plictisitor si ar strica senzatia ce a lasat primul sez.
Este de ajuns un episod OVA, care sa ne arate cum a evoluat relatia inte Ichika si Kaito.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Un anime destul de fain...nu cred ca o sa fie si sezonu 2.

| Aberdeen a răspuns:

Haha,intrebarea asta am pus si eu, acum o luna parca...Pai,nu cred ca animeul sugereaza o continuare, a fost destul de expresiv