| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Ce parere aveti despre Mircea Badea? E super tare tipul astalaughing

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sBqpyP_wFYM
Si mie-mi place, e foarte amuzant.

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E idolul meu.

| DreamAutopsy a răspuns:

E printre persoanele care mă inspiră laughing

| Radieră a răspuns:

Şi ar fi şi mai super tare dacă ai dispărea, fă, infectato de boala întrebărilor stupide.

| Simpluuu a răspuns:

Yes
este f f f amuzant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

T/A e mai jos!

| DiamanteleSeSparg explică:

Costat ca Radiera e cam plecat/a cu capul odata ce are limbajul asta academic.In fine in lumea asta nu eu am de pierdut, eu respect oamenii asa cum sunt si am fost invatata sa vorbesc frumos.happy

| PenséeArtistiqueღ a răspuns:

Ma uit de fiecare data cand am ocazia la 'In gura presei' si intr-adevar ma binedispune cu umorul lui.